لوله بازکنی

امروزه به دلیل قدیمی تر شدن سن ساختمان ها ، لوله کشی نامنظم فاضلاب ها و موارد دیگر، لوله بازکنی به یکی از مشکلات افراد در مکان ها گوناگون شده است.

لوله فاضلاب به دلایل مختلفی می گیرد، اما عمده این مشکل به دلیل گیر کردن اجسام جامد خارجی نظیر دستمال کاغذی ، گوشی موبایل ، سکه ، کلید و … است.

گاهی اوقات نیز به دلیل رسوب چربی یا مواد پلاستیکی و یا خراب شدن لوله به دلیل استفاده مداوم از اسید ها و مواد شیمیایی گوناگون جهت رفع گرفتگی لوله ، لوله فاضلاب می گیرد و نیاز به متخصص مجرب جهت رفع گرفتگی لوله دارد.

باید اشاره کرد بعضی افراد بصورت نا آگاه با استفاده از مواد شیمیایی نسبتا خطرناک یا با استفاده از تلمه زدن سعی در رفع گرفتگی لوله هستند که بعضی اوقات موفق می شوند اما بیشتر اوقات تنها باعث بدتر شدن اوضاع می شوند.

کلیه خدمات لوله بازکنی موسوی نظیر رفع گرفتگی لوله ‎ها و اتصالات درون آشپزخانه‎ها ، حمام‎ها ، گرفتگی توالت فرنگی ، سرویس‎های بهداشتی ، موتورخانه‎ها و … در کمترین زمان و بدون هیچگونه معطلی برای شما عزیزان انجام می شود.

گروه ما تشکیل شده از حرفه ایی ترین و مجرب ترین افراد است و خدمات لوله بازکنی را با جدیدترین ابزار ها و روش های دنیا بدون هیچ گونه نگرانی و خسارتی برای شما انجام می شود.

فهرست