لوله بازکنی تهرانپارس

شاید شما هم نیاز به لوله بازکنی تهرانپارس دارید ، گاهی اوقات به دلیل رسوب مواد جامد ، گیر کردن اشیاء ، جمع شدن مو ، چربی و … لوله توالت و یا حمام می‌گیرد و برای رفع آن باید اقدام به لوله بازکنی کرد.

راه‌ها و روش‌های گوناگونی با توجه به نوع و حجم مواد گیر کرده در لوله ، برای لوله بازکنی در تهرانپارس وجود دارد.

همین حالا تماس بگیرید ، کافی هست روی شماره کلیک کنید

تماس با خدمات موسوی
لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی در تهرانپارس

در محدوده تهرانپارس با توجه به جمعیت زیادی که دارد ، گرفتگی لوله به کررات اتفاق می‌افتد به طوری که گروه‌ها و مجموعه‌های زیادی در حال ارائه خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس می‌باشند.

از جمله خدماتی که برای لوله بازکنی تهرانپارس صورت می‌گیرد می‌توان به رفع گرفتگی چاه فاضلاب ، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ، رفع نشتی لوله‌های شکسته ، رفع گرفتگی چاهک حمام ، برطرف کردن گرفتگی لوله‌های هتل ها و رستوران‌ها ، باز کردن لوله فاضلاب شهری با فنر و چاه بازکنی اشاره کرد.

براساس میزان، شدت و محل گرفتگی، مدتی زمانی که برای بازکردن لوله سپری می‌ شود متفاوت است. شرکت ما با داشتن کادری مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل خسارت و کثیف کاری محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص داده و اقدام به رفع آن می‌پردازد.

لوله بازکنی تهرانپارس

بازکردن لوله های اصلی یا فرعی ساختمان ، بازکردن لوله های منهول و فاضلاب

با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی درخدمتتان هستیم

هزینه لوله بازکنی در شمیران

گاهی اوقات به دلیل رسوب مواد جامد، گیر کردن اشیاء، جمع شدن مو، چربی و … لوله توالت و یا حمام می‌گیرد و برای رفع آن باید اقدام به لوله بازکنی کرد. راه‌ها و روش‌های گوناگونی با توجه به نوع و حجم مواد گیر کرده در لوله، برای لوله بازکنی وجود دارد.

شهر تهرانپارس با توجه به جمعیت زیادی که دارد، گرفتگی لوله به کررات اتفاق می‌افتد به طوری که گروه‌ها و مجموعه‌های زیادی در حال ارائه خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس می‌باشند.

از جمله خدماتی که در لوله بازکنی تهرانپارس صورت می‌گیرد می‌توان به رفع گرفتگی چاه فاضلاب، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، رفع نشتی لوله‌های شکسته، رفع گرفتگی چاهک حمام، برطرف کردن گرفتگی لوله‌های هتل ها و رستوران‌ها، باز کردن لوله فاضلاب شهری با فنر و چاه بازکنی اشاره کرد.

لوله بازکنی جزو مشاغل سرویسی محسوب می‌شود و نمی‌توان قیمت و هزینه دقیقی برای آن مشخص کرد. چرا که در لوله بازکنی تهرانپارس، فاکتورها و موارد زیادی وجود دارد که در قیمت گذاری نهایی تاثیر می‌گذارند. اما میزان تاثیری که هر کدام از این موارد در هزینه لوله بازکنی تهرانپارس می‌گذارد توسط اتحادیه مشخص شده است.

از جمله فاکتور‌هایی که در هزینه لوله بازکنی در تهرانپارس دخیل دارند شامل

  • شدت و نوع گرفتگی
  • وجود اشیاء درون لوله
  • مکان گرفتگی
  • قطر فنر استفاده شده
  • فنر زدن از چند ورودی لوله‌های فاضلاب
  • وجود مصالح ساختمانی درون لوله
  • استفاده از پمپ تراکم هوا

توجه داشته باشید که بر اسا دستور اتحادیه لوله بازکنی، هزینه باز کردن لوله دستشویی، حمام، پشت بام، آشپزخانه، چاهک توالت و توالت فرنگی یکسان است.

بهترین شرکت لوله بازکنی تهرانپارس

ما در لوله بازکنی فوری در تهرانپارس تلاش کرده‌ایم که با مستقر نمودن 24 ساعته سرویسکاران حرفه‌ایی و متعدد در سطح شهر، در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم. اگر دچار گرفتگی لوله در منزل خود و یا محل کارتان شدید با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و همراه با بالاترین درجه کیفیت کاری شاهد انواع خدمات لوله بازکنی ارزان در تهرانپارس باشید.

متخصصین ما پس از بررسی‌های لازم و انجام فرایند لوله بازکنی، بهترین و ارزانترین قیمت را بر اساس هزینه‌های مشخص شده در اتحادیه لوله بازکنی به شما ارائه می‌دهند.

نحوه فعالیت مجموعه موسوی

تعمیرکاران حرفه‌ایی ما ابتدا محل گرفتگی رو بررسی کرده و دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل می‌کنند. بر اساس نوع و حجم گرفتگی لوله و محلی که در لوله گرفتگی صورت گرفته، فنر مناسب و مخصوص را انتخاب می‌کنند و آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی اتصال می‌دهند.

سپس تعمیرکاران متخصص ما، فنر را به آرامی وارد لوله گرفته شده می‌کنند تا جایی که فنر به محل گرفتگی رسیده و دیگر جلوتر  نرود. حال پس از شناسایی محل گرفتگی لوله، دستگاه لوله بازکنی را روشن می‌کننده تا فنر شروع به چرخش کرده و گرفتگی را برطرف کند. این مرحله بسیار مهم است چرا که اگر لوله بازکن غیر حرفه‌ایی باشد، بر اثر ضربات فنر به لوله باعث خسارات جبران ناپذیری لوله‌های فاضلاب می‌شود که درنتیجه باید آن‌ها را تعویض کرد.

پس از آن که دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج کرد، متخصص محل گرفتگی را تست می‌کند؛ اگر همچنان گرفتگی وجود داشته باشد باید با سر فنر دیگری دوباره همین فرایند را تکرار کرد. در آخر وقتی فرایند لوله بازکنی به اتمام رسید، تعمیرکاران ما اطراف محل لوله را شستشو داده و تمیز تحویل می‌دهند.

تضمین کار گروه موسوی

به شما قول می‌دهیم که تمام خدماتی که از ما دریافت می‌کنید کاملا تضمینی، با کیفیت و همراه با بهترین قیمت اتحادیه می‌ باشد.

برای خاطر نشان کردن شما از درستی فرایند لوله بازکنی فوری، پس از اتمام کار، متخصص ما بار دیگر گرفتگی لوله را بررسی می‌کند که اگر همچنان دچار مشکل بود گرفتگی آن رفع شده و لوله کاملا باز به شما تحویل داده شود.

در صورتی که تمایل به خدمات لوله بازکنی تهران را نیز دارید ما همواره در کنار شما تا رفع مشکل خواهیم بود.

فهرست