تخلیه چاه تهران

اگر شما هم به دنبال تخلیه چاه تهران هستید و شرکت های متعددی را برای این کار مد نظر دارید با ما همراه شوید ، به طور کلی به عمل خالی کردن چاه فاضلاب و توالت از مواد جامد توسط پمپ‌ها و مکنده‌های قدرتمند تخلیه چاه می‌گویند.

تخلیه چاه تهران به دلیل جمعیت زیادی که این شهر نسبت به دیگر شهرها در خود جای داده، بسیار پر تقاضا و و شرکت‌ها و گروه‌های متعددی در این زمینه در حال فعالیت می‌باشند.

حتما هنگامی که در خیابان و یا کوچه‌های تهران در حال پیاده روی و یا رانندگی هستید، چشمتان متوجه برخی خانه‌های بسیار قدیمی شده است که عموما قدمت آن‌ها به دوران قاجاریه باز می‌گردد.

اینگونه خانه‌ها و حتی خانه‌های جدیدتر از آن که حدود 50 سال پیش ساخته شدند، به دلیل نوع لوله کشی و قدیمی بودن لوله‌ها برای تخلیه چاه آن‌ها باید از ابزارهای ویژه و افراد کار بلد و متخصص کمک گرفت تا به ساختمان و اجزای تشکیل دهنده آن مشکل و ایرادی وارد نشود.

تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه در تهران

به دلیل جمعیت نسبتا بالایی که در آپارتمان‌ها و برج‌ها در حال سکونت‌اند ، چاه‌ها ممکن است چندین بار پر شود و یا دچار هر گونه مشکلی نظیر آن گردد، به همین جهت خدمت رسانی به منظور تخلیه چاه بسیار متعدد در سطح این شهر صورت می‌گیرد.

هزینه تخلیه چاه تهران

به طور کلی نمی توان هزینه تخلیه چاه تهران را دقیقا مشخص کرد. چرا تا وقتی که متخصص شروع به انجام کار نکند متوجه نمی‌شود چه مقدار فاضلاب جامد در چاه‌های فاضلاب رسوب کرده است به همین جهت قیمت گذاری به صورت سرویسی و با توجه به نرخ اتحادیه و نظر کارشناس می‌گیرد.

با این حال موارد زیادی وجود دارند که در تعیین قیمت نهایی ، بسیار تاثیر گذاراند و باعث زیاد و یا کم شدن هزینه تخلیه چاه تهران می‌شوند.

میزان زمانی که برای انجام کار صرف می شود ، تعداد، حجم و نوع تانکر ماشین تخلیه چاه ، حجم چاه فاضلاب ، قدیمی و یا جدید بودن میله و انباره چاه ، نوع پمپ مصرفی برای تخلیه چاه ، تعداد دفعات سرویس ، کارگر اضافه ، متراژ شیلنگ تخلیه و مکان چاه از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چاه تهران می‌باشند.

البته گاهی اوقات به دلیل قدیمی بودن چاه یا سیستم لوله کشی فاضلاب قسمتی از دهانه چاه ریزش می‌کند که در این هنگام لازم است انباره پس از تخلیه حتما لایروبی شود که این عامل نیز بر قیمت گذاری نهایی تاثیر گذار است و باعث افزایش قیمت می‌شود.

هزینه‌ی نهایی تخلیه چاه پس از مشاهده و ارزیابی محل تخلیه چاه و فرایند مربوط به آن توسط کارشناسان تعیین و قیمت گذاری می‌شود.

تخلیه چاه فوری

تخلیه چاه ، لایروبی چاه کهنه ، وصل فاضلاب منازل و ادارت به فاضلاب شهری (اگو)

تماس با خدمات موسوی

با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی درخدمتتان هستیم

مدت زمان تخلیه چاه

مواد جامدی نظیر مو ، پلاستیک ، چربی‌های متعدد و غیره در طی گذر زمان در چاه رسوب کرده و انباشته می‌شوند؛ این مواد سبب ایجاد لایه ضد آبی شده که تمام بدنه کانال چاه را می‌پوشاند و درنتیجه مانع از حرکت و نفوذ آب به چاه می‌شود. حال با توجه به میزان این مواد رسوبی ، نوع چاه ، عمق چاه ، نحوه لوله کشی و … مدت زمان تخلیه چاه متفاوت است.

گاهی اوقات گرفتگی چاه جزئی است و می‌توان گرفتگی مورد نظر را در سریعا رفع کرد. اما گاهی اوقات به دلیل اینکه در گذشته به تخلیه چاه مکان مورد نظرتان نپرداختید، در طی گذر زمان مواد بیشتری به آن حجم اولیه اضافه شده که در نتیجه باعث ایجاد گرفتگی شدید در چاه شده است. در این هنگام برای رفع کامل گرفتگی باید زمان بیشتری را با استفاده از تجهیزات مربوطه سپری کرد.

بهترین شرکت تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه در تهران به دلیل اینکه جمعیت زیادی از مردم کشور در انواع ساختمان‌ها ، خانه‌ها ، محله‌ها و مناطق موجود در این شهر سکونت‌ دارند، از تقاضای زیادی نسبت به سایر شهرها برخوردار است. برای پاسخ دهی به تمامی این تقاضاها ، مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلفی در سطح شهر در حال فعالیت‌اند که انواع خدمات تخلیه چاه و تخلیه چاه فوری در تهران را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

اما متاسفانه در این بین افراد غیر متخصصی نیز وجود دارند که خدمات تخلیه چاه تهران را به طور ناشایست و نامناسب ارائه می‌دهند که در آخر باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتر در چاه مورد نظر می‌شوند. گاهی اوقات بواسطه انتخاب نادرست شرکت تخلیه چاه تهران ، خسارات جبران ناپذیرتری به ساختمان و محل مورد نظر برای تخیله چاه بوجود می‌آید که متاسفانه این عامل همیشه یکی از سر خط خبرهای روزنامه‌های حوادث می‌باشد.

در انتخاب شرکت تخلیه چاه دقت داشته باشید تا هیچ گونه مشکلاتی برای شما ایجاد نشود. وجود کارشناس خبره ، کادر متخصص و حرفه‌ایی ، ابزارآلات پیشرفته و سالم ، تخلیه اصولی و سریع چاه و … از جمله ویژگی‌های بهترین شرکت تخلیه چاه می‌باشد.

تضمین کار

ارائه بهترین نحوه کیفیت خدمات تضمین کننده کار هر کسب و کاری است. مجموعه ما با گذشت چندین سال همواره با ارائه بهترین خدمات تخلیه چاه تهران و تخلیه چاه فوری در تهران رتبه رضایت بخش و عالی را از مشتری‌های خود دریافت کرده است. فرایند تخلیه چاه خود را به ما بسپارید تا این پروسه بدون هیچ گونه کثیفی و مشکلی برای شما با استفاده از جدیدترین و استانداردترین تجهیزات برای شما انجام گیرد.

در صورتی که تمایل به خدمات لوله بازکنی تهران را نیز دارید ما همواره در کنار شما تا رفع مشکل خواهیم بود.

فهرست